Referencie

AG H-N Nevidzany s.r.o., Červený Hrádok

AG – Final s.r.o., Piešťany

Agria spol. s.r.o., Nové Mesto nad Váhom

Agrimpex družstvo, Trstice

Agripent spol. s.r.o., Bratislava

Agro-Bio Hubice, a.s., Hubice

Agro- družstvo Trebatice, Trebatice

Agro Hosťovce s.r.o., Hosťovce

Agro Mikuš, s.r.o., Nižná

Agro Voderady – Slovenská Nová Ves a.s., Voderady

Agro Žitava s.r.o., Šurany

Agroalya Alica Bertóková , Kamenín

Agročat, a.s., Čiližská Radvaň

Agrodan s.r.o., Koš

Agrodružstvo Kameničná

Agroland Ipel, s.r.o., Ipeľský Sokolec

Agromarkt Nýrovce s.r.o., Nýrovce

Agropek – Team spol. s.r.o., Veľký Grop

Agrospol VFK spol. s.r.o., Komárno

Agrosúča akciová spoločnosť, Horná Súča

Agrosystém spol. s.r.o., Drahovce

Agrovat PS s.r.o., Trnovec nad Váhom

Agrovia a.s., Hlohovec

Agrovia a.s., Bratislava

Agrozel s.r.o., Dolná Streda

Arvum, Poľnohospodárske družstvo, Vrakuň

SHR Bajan Jozef, Nová Dedina

Bemo s.r.o., Kamenín

Bertók Štefan, Kamenín

Biocentrum s.r.o., Želiezovce

Corn s.r.o., Holice na Ostrove

Delfin-Real, s.r.o., Senica

Družstvo agropodnikateľov Mužľa, Mužľa

Družstvo podielnikov Devín, Bratislava

Dumet spol. s.r.o., Iža

EsseKappa s.r.o., Drahovce

SHR Ferech Jozef, Nižná

Food Farm s.r.o., Hlohovec

Igor Skalský, Kráľová pri Senci

Ing. Gulyás Gabriel, Kubáňovo

Ing. Jozef Lošonský, Trnava

Ing. Peter Horváth, Galanta

Jozef Slovák, Sokolce

JT Agriconsulting s.r.o., Biely Kostol

Július Miklós, Zemianska Olča

Klára Kissová, Želiezovce

Klasy s.r.o., Kuraľany

Kováč Agro, s.r.o., Hronovce

Kremeň- Eko s.r.o., Horná Ždaňa

KTJ Parmel s.r.o., Kamenín

Kukučínov Poľnohospodárske družstvo, Kukučínov

Ladislav Nagy, Kľúčovec

SHR Miroslav Lukačovič, Dobrá Voda

Lupol, s.r.o., Lukačovce

SHR Mária Ožvaldová, Želiezovce

SHR András Bankházy, Kamenín

SHR Bajan Jozef, Nová Dedina

Medzičilizie a.s., Čiližská Radvaň

Megart a.s., Zemianska Olča

Milan Medovarský ACOM, Trnava

SHR Milan Czaba, Horné Saliby

Németh Ľudovít Hron Agro, Hronovce

SHR Pavel Pénzeš, Vráble

Pavol Bernát BP- Farm, Veľké Kostoľany

Pereszlényi Arnold, Veľké Ludince

Peszeki Štefan, Keť

Podieľnické družstvo Považie, Považany

Podielnické poľnohospodárske družstvo Trhová Hradská

Poľnohospodárske družstvo Zlatná na Ostrove

Poľnohospodárske družstvo Ludanice

Poľnohospodárske družstvo Horné Dubové

Poľnohospodárske družstvo Trnava

Poľnohospodárske družstvo Jur nad Hronom

Poľnohospodárske družstvo Veľké Ludince

Poľnohospodárske družstvo Kráľová pri Senci

Poľnohospodárske družstvo Buková

Poľnohospodárske družstvo Čakajovce – Dražovce

Poľnohospodárske družstvo Dechtice

Poľnohospodárske družstvo Dolné Otrokovce, Hlohovec

Poľnohospodárske družstvo Družba, Tupá

Poľnohospodárske družstvo Hontianske Moravce

Poľnohospodárske družstvo Hronské Kľačany

Poľnohospodárske družstvo Hrušov, Dolné Saliby

Poľnohospodárske družstvo Jaslovské Bohunice

Poľnohospodárske družstvo Jelšovce

Poľnohospodárske družstvo Kátlovce

Poľnohospodárske družstvo Klas, Čata

Poľnohospodárske družstvo Komoča

Poľnohospodárske družstvo Krásin, Dolná Súča

Poľnohospodárske družstvo Malženice

Poľnohospodárske družstvo Močenok

Poľnohospodárske družstvo Olved, Malé Ludince

Poľnohospodárske družstvo Oroszka, Pohronský Ruskov

Poľnohospodárske družstvo Podhorany

Poľnohospodárske družstvo podielnikov Radošovce Paderovce

Poľnohospodárske družstvo podielnikov Veľké Kostoľany

Poľnohospodárske družstvo podielnikov Veľké Uherce

Poľnohospodárske družstvo Pokrok, Tekovské Lužany

Poľnohospodárske družstvo Ponitrie, Preseľany

Poľnohospodárske družstvo Pohronie, Želiezovce

Poľnohospodárske družstvo Rastislavice

Poľnohospodárske družstvo Svodín

Poľnohospodárske družstvo Špačince

Poľnohospodárske družstvo v Ohradoch, Ohrady

Poľnohospodárske družstvo v Šenkviciach

Poľnohospodárske družstvo Veľké Kosihy

Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch , Vráble

Poľnohospodárske družstvo Zlatý Klas, Urmince

Poľnohospodárske podielnické družstvo Trstín

Poľnohospodárske podielnické družstvo Výčapy – Opatovce

Poľnohospodárske výrobné družstvo Báhoň

Poľnohospodársko – šľachtiteľské družstvo Krakovany

Poľnochov s.r.o.,  Blesovce

Roľnícke a výrobno obchodné družstvo Pata, Pata

Roľnícke družstvo Horná Ves

Roľnícke družstvo Častkov

Roľnícke družstvo Čereňany

Roľnícke družstvo Hangáš, Nová Vieska

Roľnícke družstvo podieľnikov Dolné Dubové

Rupos s.r.o., Ružindol

Semat a.s., Trnava

Senspol,spol. s.r.o., Veľká Paka

SHR Balgóczi Ottó, Želiezovce

Skalský s.r.o., Kráľová pri Senci

Slov-Mart, s.r.o., Kátlovce

Somek s.r.o., Tekovské Lužany

SHR Szabo Alexander, Tekovské Lužany

Szalayová Irena – Szirén, Zemianska Olča

Šintavan s.r.o., Šintava

Úsvit pri Dunaji, Poľnohospodárske družstvo, Dunajská Lužná

Vinica a.s., Vinica

Vinohradnícke a poľnohospodárske družstvo Modra

Vysokoškolský poľnohospodársky podnik SPU, Kolíňany